fbpx
Політика

Для моніторингу “виборів” на Донбасі створили “АБСЄ” – Л. Лінкявічюс

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс в Twitter зазначив, що замість спостерігачів з ОБСЄ, які відсутні на "виборах" на Донбасі, які організували сепаратисти 2 листопада, "спостереження" за "виборами" проводять представники організації з дуже схожою назвою, передає УНН.

 "Після того, як не вдалося отримати спостерігачів ОБСЄ (OSCE) для донецьких "виборів", створили "АБСЕ" (ASCE ) для моніторингу. Що далі?", – зазначив він, додавши, що, можливо, наступним кроком стане створення організації з співзвучною з ООН назвою.

Читайте також:  МЗС України заявило, що не визнає президентства Путіна і закликало інші країни зробити так само

 Нагадаємо, сьогодні сепаратисти проводять "вибори" на Донбасі. Київська влада вважає ці "вибори " незаконними. В ЄС стверджують, що псевдовибори суперечать "мінським домовленостям" щодо врегулювання ситуації на Донбасі, і відмовляються визнавати їх результати.

 Крім того, США заявили, що не визнають результати виборів в "ДНР" і "ЛНР". Одночасно в Москві заявляють про готовність визнати результати цих виборів.

Читайте також:  Хто шеф рпц кіріл (гундяєв) чи олігарх  костянтин малофєєв та чому папа не бачить "сатанізму" в московській церкві?

 Джерело: УНН

Читайте також: