Політика

Є кілька форматів коаліції в новому парламенті – Бригинець

Народний депутат України 7-го скликання Олександр Бригинець вважає, що теоретично є кілька форматів коаліції. Зокрема, як зазначив політик, бажано, щоб до коаліції входили «Блок Петра Порошенка» і «Народний фронт», але при цьому до них необхідно додати ще одну політичну силу. Як зізнався Олександр Бригинець, на його думку, першим кандидатом є ВО «Свобода».

Читайте також:  Людмила Денісова під час візиту до Лефортовського суду зробила заяву стосовно обміну полоненими

 Також, за словами екс – депутата, він очікує створення групи з самовисуванців, 15-20 осіб, які також захочуть приєднатися до коаліції.

 «Щодо «Самодопомоги» – нічого сказати не можу, бо слабо уявляю їхній механізм діяльності, хоча і симпатизую окремим членам. «Батьківщина»? За словами Тимошенко, я зрозумів, що вона буде спостерігати – конструктивна опозиція», – написав Олександр Бригинець в Facebook.

Читайте також:  Ірина Геращенко: «Допоки українці незаконно утримуються в Росії, ми маємо надати всебічну підтримку їхнім родинам»

 Щодо Ляшка і «Опозиційного блоку», то, на думку Олександра Бригинця, ці дві партії точно опиняться в опозиції, оскільки, якщо вірити ЗМІ, у них багато спільного.

Читайте також:

Коментувати