fbpx
Політика

Київські правоохоронці очікують провокацій від деяких кандидатів

Деякі кандидати в народні депутати України збираються перешкоджати проведенню виборів в українській столиці. Таку заяву сьогодні, 24 жовтня, зробив начальник ГУМВС України в місті Києві Олександр Терещук, слова якого наводять українські засоби масової інформації.

«За оперативними даними, є бажання у окремих політичних сил зірвати майбутні парламентські вибори. Якщо ці кандидати побачать, що вони не переможуть на тих чи інших мажоритарних округах, то в такому випадку вони захочуть зірвати вибори», – прокоментував ситуацію столичний правоохоронець, пояснивши, що йдеться виключно про ті політичні сили, які не впевнені в тому, що вони подолають прохідний бар’єр до парламенту.

Читайте також:  Вчора у центрі Будапешта десятки тисяч людей вийшли на акцію протесту проти уряду Віктора Орбана (ВІДЕО)

Крім цього керівник київської міліції також закликав так званих «тітушок» і всіх інших, хто наймає таких людей, не здійснювати ніяких протиправних дій в неділю, так як міліція оперативно і жорстко відреагує на будь-які подібні витівки.

Читайте також: