Ситуація на Південному Сході України

Бойовики продовжують порушувати режим перемир’я на Донбасі, – РНБО

Бойовики продовжують порушувати встановлений режим припинення вогню в зоні проведення антитерористичної операції. Про ситуацію в зоні АТО під час сьогоднішнього брифінгу розповів Андрій Лисенко, спікер інформаційно – аналітичного центру РНБО. Слова Андрія Лисенка передає агентство РБК – Україна.

«Зокрема, з установок "Град" були обстріляні позиції сил антитерористичної операції в Донецькій області біля населених пунктів Миколаївка, Тоненьке, Новобахмутівка, Юнокомунарівськ, Рідкодуб та біля села Кам’янка», – заявив спікер інформаційно – аналітичного центру РНБО.

Читайте також:  Ірина Геращенко обурена заявою АП про найманців на Донбасі

Як зазначив Андрій Лисенко, на території Луганської області терористи також обстріляли позиції сил АТО. На Луганщині обстрілів бойовиків зазнали українські військові в районі села Трьохізбенка, селища Міус і селища міського типу Донецький.

Після цього Андрій Лисенко розповів про ситуацію в районі н.п. Щастя, що в Луганській області. За його словами, сили антитерористичної операції зірвали спробу оточення бойовиками Щастя.

Читайте також:  У Мінську проходить зустріч робочих підгруп по врегулюванню ситуації на Донбасі

«У першій половині днів 19 жовтня українські військові зробили зачистку території в районі населеного пункту Сміливе в Луганській області. Завдяки таким випереджувальним діям сил АТО вдалося зупинити масований наступ терористів на блокпост в даному районі», – підкреслив Андрій Лисенко.

Спікер РНБО пояснив, що метою наступу на позиції сил АТО був прорив і захоплення плацдарму на лівому березі річки Сіверський Донець. Після цього терористи планували охопити Щастя із заходу.

Читайте також:  Руслан Хомчак заявив, що ЗСУ знаходяться у бойовій готовності

На брифінгу Андрій Лисенко сказав, що найбільшу загрозу населеним пунктам Донецької та Луганської областей несуть зіткнення між бандами бойовиків.

Також стало відомо, що вдень у понеділок в Донецьку прогримів потужний вибух.

Читайте також:

Коментувати