fbpx
Політика

Стали відомі подробиці нових санкцій проти РФ

Країни, які претендують на членство в Європейському Союзі, а саме Албанія, Чорногорія, Ісландія, а також члени Європейської економічної зони, Ліхтенштейн, Норвегія і Україна – приєдналися до останнього пакету санкцій Європейського Союзу, який спрямований проти Росії.

Вчора ввечері про це повідомили в Раді Європейського Союзу.

В середині вересня європейська організація опублікувала список російських підприємств, які потраплять під новий список санкцій.

Читайте також:  ОУН: В України є всі підстави вимагати від Угорщини моральних і матеріальних компенсацій за події 1939 року

Згідно з цим списком, під санкції потрапляє російський нафтовий сектор ("Роснефть", "Транснефть" і "Газпром нафта"), а також російський оборонний сектор ("Уралвагонзавод", "Оборонпром" і "Об’єднана авіабудівна корпорація"). Крім цього, до списку санкцій Європейського Союзу були занесені п’ять російських банків – "Сбербанк", ВТБ, "Газпромбанк", "Зовнішекономбанк" і "Россельхозбанк". Таким чином, резиденти Європейського Союзу не зможуть надавати цим банкам кредити, а також не зможуть проводити операції з новими випусками облігацій та інших цінних паперів з термінами обігу понад 30 днів.
 

Читайте також: