fbpx
Політика

Депутати Держдуми РФ зустрінуться з Азаровим

У четвер, 16 жовтня, депутати Державної Думи РФ проведуть зустріч з колишнім прем’єр – міністром України Миколою Азаровим. Про це повідомив представник комітету Держдуми РФ у справах СНД Роберт Шлегель.

«Зустріч з Азаровим буде закритою для преси», – заявив Роберт Шлегель.

Варто відзначити, що ініціатором такої зустрічі виступив керівник парламентського комітету у справах СНД Леонід Слуцький.

Читайте також:  Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо знову виступив проти членства України в НАТО і лякає Третьою світовою війною

«Вирішили провести такий обмін думками щодо ситуації на Україні, щоб послухати з перших вуст», – пояснили в комітеті Держдуми у справах СНД.

Як відомо, 28 січня поточного року прем’єр – міністр України Микола Азаров пішов у відставку. Після цього екс – прем’єр залишив територію України.

Читайте також:  Відсторонена голова сільради на Закарпатті задекларувала 70 тис. грн зарплати у місяць

В даний момент Азаров є фігурантом списку санкцій Євросоюзу, – колишнього главу уряду підозрюють в незаконному привласненні державних коштів.

На початку жовтня радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що президент РФ Володимир Путін надав російське громадянство екс -президенту України Віктору Януковичу і екс – прем’єру Миколі Азарову.

Читайте також: