fbpx
Міжнародна економіка

Продан позитивно оцінює кроки РФ в газовому питанні

Україна не зовсім згодна з новими умовами щодо газу, які висуває Російська Федерація. З такою заявою виступив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан. Однак, незважаючи на це, Продан позитивно оцінює прагнення російської сторони скоротити розмір першого траншу.

«Ми позитивно оцінюємо прагнення скоротити розмір першого траншу оплати газового боргу з 2 до 1,45 мільярда доларів, але цього недостатньо для того, щоб повністю вирішити цю проблему», – висловив свою точку зору український міністр Юрій Продан.

Читайте також:  В Ужгороді виробляють системи супутникового інтернет-звʼязку Gilat SkyEdge для російських військових на "СВО"

«Так, наша сторона може погодитися, адже це були наші пропозиції. Однак це тільки одна з позицій всього пакета, на який російська сторона дала свою згоду. Поки ми говоримо тільки про суму. Але також потрібно визначити яким саме чином буде здійснюватися подальша оплата за газ», – додав він.

Читайте також:  В Ужгороді виробляють системи супутникового інтернет-звʼязку Gilat SkyEdge для російських військових на "СВО"

На завершення Продан зазначив, що Україна наполягає на тому, щоб газ в країну йшов не за передоплатою, а за фактом надходження, як прописано в умовах діючого контракту.

Читайте також: