fbpx
Надзвичайні події та кримінальна хроніка

Події під Верховною Радою можуть бути спровоковані російськими спецслужбами, – Геращенко

Сьогоднішні масові зіткнення під будівлею Верховної Ради могли бути спровоковані спецслужбами Російської Федерації. Такого варіанту розвитку подій не виключає радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко. Свою точку зору він висловив у себе на сторінці в соціальній мережі.

«Не можна виключати, що організаторами цих зіткнень є іноземні спецслужби, а зокрема Російської Федерації», – прокоментував ситуацію представник силового відомства Антон Геращенко. Крім цього, Антон Геращенко додав, що спроба перешкоджати роботі українського парламенту була невдалою, а ряд організаторів і виконавців масових заворушень вже знаходиться в руках правоохоронців.

Читайте також:  СБУ виявила 3 схрони з російською зброєю та вибухівкою: серед вилученого – гранатомети ворожих ДРГ поблизу Києва

«Затримано близько 50 осіб, які кидали вибухові пакети та каміння, били скло, а також здійснювали напади на співробітників правоохоронних органів. Затримання ми будемо проводити доти, доки кожен з них не відповість перед законом за те, що накоїв», – заявив радник Арсена Авакова.
 

Читайте також: