Політика

Вибори до Верховної Ради. З 16 жовтня МВС перейде на посилений режим роботи, – Шкіряк

Підрозділи Міністерства внутрішніх справ України з найближчого четверга переходять на посилений режим роботи. Такий перехід пов’язаний з наближенням дати голосування на позачергових виборах до Верховної Ради. Про це в інтерв’ю агентству «Інтерфакс – Україна» розповів радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

«16 жовтня МВС України переходить на посилений режим роботи і посилений режим чергування», – заявив радник глави МВС.

Читайте також:  ДБР взялося за Порошенка, Парубія і Гройсмана: їм інкримінують "захоплення влади"

За словами Зоряна Шкіряка, в понеділок в МВС пройшла міжвідомча нарада за участю керівництва МВС, СБУ та Генеральної прокуратури України. Під час міжвідомчого засідання правоохоронці відпрацювали спільні заходи і дії під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради.

Зорян Шкіряк поінформував, що в охороні правопорядку в день парламентських виборів в Україні буде задіяно понад 60 тисяч співробітників Міністерства внутрішніх справ та Національної гвардії України, які будуть посилені підрозділами спеціального призначення. Зокрема, такі спецпідрозділи надасть Служба безпеки України.

Читайте також:  ЦВК прийняла оригінали протоколів з мокрими печатками з 183 округів

За словами радника міністра, спецслужби і органи правопорядку приділять особливу увагу проведенню парламентських виборів в так званій «зоні ризику», – на звільнених від терористів територіях Донецької та Луганської областей. Зорян Шкіряк сказав, що на цих територіях до охорони правопорядку в день виборів будуть додатково залучені спецпідрозділи і співробітники МВС з інших регіонів України.

Читайте також:  "Наша позиція не може змінитися": Дмитро Пєсков прокоментував рішення Міжнародного трибуналу по українським морякам

«Кожен райвідділ міліції буде доукомплектований спецпідрозділами, щоб реагувати миттєво на будь-які форс – мажорні ситуації», – підсумував Зорян Шкіряк.

Раніше Зорян Шкіряк розповів, чому багатьом бійцям не вдається отримати статус учасника АТО.

Читайте також:

Коментувати