fbpx
Політика

Порошенко прийняв рапорт Гелетея про відставку

Президент України Петро Порошенко задовольнив рапорт про відставку міністра оборони Валерія Гелетея, який той подав главі держави.Президент підкреслив, що прийшов час змінити керівництво військового відомства. Про це УНН повідомили в прес – службі глави держави.

Петро Порошенко зазначи , що має намір вже завтра внести до парламенту подання на призначення нового міністра оборони України. Президент висловив сподівання, що його пропозиція буде підтримана 14 жовтня на сесії Верховної Ради.

Читайте також:  Головний закарпатський русин в москві зустрівся з капеланом путінської армії

"Упевнений, що з голосуванням за кандидатуру нового міністра ми не будемо тягнути. Розраховую, що саме у вівторок воно станеться" , – зазначив він. На переконання глави держави, рішення про зміну голови міністерства оборони і ряд інших кадрових рішень, зокрема, про звільнення керівництва Держприкордонслужби та утворення Комітету з питань розвідки і призначення його головою Ігоря Смешка, серйозно підсилять силові структури і зміцнять обороноздатність України.

Читайте також:  Хто шеф рпц кіріл (гундяєв) чи олігарх  костянтин малофєєв та чому папа не бачить "сатанізму" в московській церкві?

Джерело: УНН

Читайте також: