fbpx
Ситуація на Південному Сході України

Україна повинна «помахати рукою» Донбасу і продовжити розвиватися – Балога

 Як заявив народний депутат України Віктор Балога, вибори, що готуються сепаратистами на Донбасі, є свого роду спробою легітимізувати «ДНР» і «ЛНР». При цьому він зазначив, що після подій у Криму, мало хто сумнівається в тому, що сепаратисти в підсумку проведуть свої вибори. За словами нардепа, це означає, що до кінця року «ДНР» і «ЛНР» отримають хоча б формальну, сфальсифіковану, але легітимність.

 «Далі, за кримським сценарієм, бандформування обзаведуться ознаками законної влади, переодягнуться з камуфляжу в костюми з краватками і попросяться до Росії», – додав він.

 Як вважає Віктор Балога, Україна може протистояти цьому лише зі зброєю в руках.

 «Продовжуючи класти на східному фронті наших кращих людей. У когось є впевненість, що цю війну можна виграти? Ні. Навіть у тих, хто зараз робить війну центральною темою своєї виборчої кампанії. Але, вони про це ніде, крім курилки ВР, не скажуть. Вони продовжують розповідати електорату байки і посилати на Донбас всіх – від еліти спецназу до строковиків», – зазначив нардеп.

 У той же час, як заявив Віктор Балога, вихід із ситуації завжди був і він неодноразово його озвучував, проте ніхто його не підтримав – всеукраїнський референдум про статус Донбасу. Він підкреслив, що долю регіону повинні вирішувати не сепаратисти, а самі українці на референдумі.

 «Якщо на Донбасі не залишилося тих, хто хоче бути в Україні, то для чого з ними воювати? Якщо вони вірять в побудову комунізму в Східній Європі XXI століття, то, особисто я, з радістю на це подивлюся. Тому що це буде «хорошим» прикладом для всього Сходу, для Харкова та Одеси, Херсона та Миколаєва», – сказав він. Таким чином, підсумовуючи, Віктор Балога наголосив, що не Донбас повинен відділятися від України, а Україна повинна «помахати йому рукою» і продовжувати розвиватися за власним сценарієм. При цьому Віктор Балога переконаний, що розлука з Донбасом не буде довгою.

 «Кілька років комунізму і безгрошових відносин, кілька років православного бандитизму і путінської гуманітарки, і вони самі попросяться під управління «київської хунти». Але, це буде вже зовсім інша історія», – констатував політик.

Читайте також: