fbpx
Новини світу

В рамках благодійної акції на рахунки Міноборони надійшло 149 мільйонів гривень на армію

   Станом на 23 вересня в рамках акції “Підтримай Українську армію” на рахунки Міністерства оборони України в якості допомоги Збройним Силам України від юридичних і фізичних осіб надійшло 149 мільйонів гривень. Про це УНН повідомили у прес-службі Міноборони.

 З цієї суми 137,85 мільйона гривень – грошові перекази на матеріально-технічне, решта – на медичне забезпечення Збройних Сил України. За допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер “565” на підтримку Української армії перераховано 36,052 мільйона гривень (усі – на матеріально-технічне забезпечення ЗС України).

Читайте також:  В Бельгії поліція зупинила проросійську конференцію на яку був запрошений Орбан

 Крім того, на рахунки Міноборони надійшло 154,5 тисячі доларів США, 77 тисяч євро, 5,3 тисячі чеських крон, 450 канадських доларів, 140 швейцарських франків, 500 польських злотих. Всього продано іноземної валюти в гривневому еквіваленті 3 мільйонів 78 тисяч гривень.

 Міністерство оборони, Збройні Сили України висловлюють щиру вдячність усім небайдужим громадянам, які долучилися до благодійної акції “Підтримай Українську армію”, та продовжують надавати допомогу вітчизняним Збройним Силам з метою підвищення їх боєготовності та зміцнення обороноздатності держави.

Читайте також:  Антиросійські плакати та українські прапори і гасла: в словацькому Михайлівці зустрічали прем’єр-міністра України (ВІДЕО)

 Джерело: УНН

Читайте також: