Економіка

Реверсивні поставки газу зі Словаччини досягли максимуму

   Реверсні поставки газу зі Словаччини в Україну досягли добового максимуму в 27 мільйонів кубометрів. Про це повідомив РІА Новини офіційний представник оператора газотранспортної системи Словаччини – компанії Eustream Ваграм Чугурян, передає УНН.

 "Реверсні постачвки газу зі Словаччини в Україну досягли добового максимуму, 27 мільйонів кубометрів, – сказав Чугурян. – Загалом Україна за період з почався 2 вересня комерційних поставок газу в реверсному режимі по реконструйованому трубопроводу Вояни-Ужгород отримала вже близько 543 мільйонів кубометрів газу".

Читайте також:  "Нафтогаз" знизив ціну газу на серпень на 7,2-7,5%

 За словами Чугуряна, протягом найближчих п’яти місяців поставки газу будуть як і раніше супроводжуватися роботами по технічній перевірці та доведенні всіх компонентів системи до необхідних параметрів.

 З 1 березня 2015 року газопровід повинен функціонувати в нормальному робочому режимі і стабільно прокачувати в Україну 27 мільйонів кубометрів газу на добу (близько 10 мільярдів кубометрів на рік).

Читайте також:  Встановлення справедливих цін на воду і тепло – це відновлення справедливості для українців, - Володимир Гройсман

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати