fbpx
Окупація Криму

Маріонетка Кремля Аксьонов ставить під сумнів існування Меджлісу

Самопроголошений «прем’єр – міністр» окупованого Кримського півострова Сергій Аксьонов впевнений, що Меджлісу кримськотатарського народу зовсім не існує. Таку точку зору так званий «прем’єр» висловив в інтерв’ю російським засобам масової інформації.

«З точки зору юридичного поля для мене особисто така організація не існує. Який Меджліс? Цю організацію ніхто належним чином не зареєстрував. Її просто немає», – розповів російським журналістам кремлівська маріонетка Сергій Аксьонов.

Читайте також:  "Українці не існують як нація, українці - це нібито насправді росіяни" - заявив Путін в інтерв'ю Такеру Карлсону

За словами окупанта, у Меджлісу є «відносно невеликий авторитет» серед кримських татар.

«Якби було проведено соціологічне опитування, то ви б змогли переконатися, що Меджліс підтримують від 15 % до 20 % кримських татар. Це пов’язано з тим, що з тих програм, які були розроблені з 1991 року в Україні, Меджліс нічого не виконав», – додав так званий «прем’єр».

Читайте також:  "Українці не існують як нація, українці - це нібито насправді росіяни" - заявив Путін в інтерв'ю Такеру Карлсону

На завершення Сергій Аксьонов також додав, що «керівництво» півострова буде дуже жорстоко реагувати на тих, хто буде ставити під сумнів законність приєднання Криму до Росії.

Читайте також: