Політика

Медведєв: Європейські компанії більше не зможуть повернутися в Росію

Прем’єр – міністр РФ Дмитро Медведєв в інтерв’ю російському телеканалу заявив, що Європі доведеться заплатити за антиросійські санкції часткою на російському ринку. За словами глави уряду, санкції не триватимуть безкінечно і сторони рано чи пізно зуміють домовитися. Однак ніші, які за цей час будуть вже зайняті російськими та новими іноземними виробниками, європейському бізнесу повернути назад не вдасться.

"Це та ціна, яку Європі доведеться заплатити", – заявив Медведєв. Глава уряду заспокоїв підприємців з Азії та Латинської Америки, які мають намір замінити європейських постачальників на ринку РФ і пояснив, що навіть при нормалізації відносин з Європою їх позиціям нічого не загрожуватиме і Росія продовжить виконувати зобов’язання за всіма контрактами.

Торкнувся Дмитро Медведєв і теми скорочення відомств та змін урядової структури. За його словами, про кардинальні зміни поки не йдеться. "Уряд – живий організм, і його структура може змінюватися в залежності від виконуваних завдань", – підкреслив російський прем’єр.

Читайте також: