fbpx
Економіка

В Україні відкрили велике родовище природного газу

В результаті проведення геологорозвідувальних робіт ПАТ «Укргазвидобування» відкрило Малокрінковське газоконденсатне родовище в Харківській області. Про це в п’ятницю, 12 вересня 2014 року, повідомляють в прес – службі компанії.

Газове родовище знаходиться на території Шевченківського району в Харківській області та належить до нафтогазоносного району Північного борту Дніпровсько – Донецької западини. Продуктивність свердловини на даному родовищі становить приблизно 22 тисячі кубометрів на добу.

Планують, що видобуток газу в рік тут досягне 6 500 000 кубометрів. Підтверджені запаси природного газу на цьому родовищі становлять 30 мільйонів кубометрів, перспективні ресурси – 230 мільйонів кубометрів.

«При цьому, згідно з результатами досліджень, проведених фахівцями «Українського інституту природних газів», загальна оцінка ресурсів і запасів родовища становить приблизно 500 мільйонів кубометрів. Тому вже найближчим часом планують його подальшу розвідку», – зазначили в компанії.

Пошуково – розвідувальні роботи в даному районі проводили ще з 1990 року, в результаті чого виявили Гашиновську структуру, в межах якої було відкрито Гашиновське родовище нафти.

Читайте також: