Вторгнення Росії в Україну

Росіяни обурені діями чиновників, які продовжують заперечувати присутність російських військ на території України, – РНБО

 У російському суспільстві наростає невдоволення у зв’язку із загибеллю в Україні 2 – х тис. військових. Про це під час брифінгу повідомив речник Інформаційно – аналітичного центру РНБО, полковник Андрій Лисенко, передає кореспондент УНН.

"У російському суспільстві наростає невдоволення діями російської влади, викликане поширенням інформації про загибель в Україні великої кількості російських військовослужбовців. Особливе обурення людей викликає той факт, що російські чиновники продовжують заперечувати присутність російських військ на території України. Черговий приклад такого заперечення ми бачили сьогодні", – сказав Лисенко.

Представник ІАЦ РНБО повідомив, що за оперативними даними розвідки, на території України загинуло близько двох тисяч російських військових. Близько 8000 – отримали поранення.

Він повідомив, що за наявними даними, загиблі проходили військову службу в 18 підрозділах і частинах Збройних сил РФ з понад 10 регіонів.

Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати