Політика

Путін чекає початку опалювального сезону в Україні, – Bloomberg

Президент Російської Федерації Володимир Путін збирається і далі вести «тіньову війну» з Україною. Російський лідер буде вести війну доти, поки не створить в східних областях «квазідержавні структури». Йдеться про структури, які зможуть визначати майбутнє України. Про це повідомили в агентстві Bloomberg.

Як запевняють російські політичні експерти, які в минулому були представниками або радниками чиновників з РФ, незважаючи ні на які домовленості з Петром Порошенком про припинення вогню, Володимир Путін не зупиниться. Мінімальним завданням Володимира Путіна є створення широкої автономії для Луганська та Донецька. Йдеться про такі автономії, які зможуть накладати вето на рішення офіційного Києва. Приміром, на можливе рішення про вступ до НАТО.

Читайте також:  "Відверта неправда": Парубій прокоментував оприлюднену стенограму зустрічі Зеленського

Офіційний представник російської влади на умовах анонімності сказав, що зараз Володимир Путін чекає листопада. Як відомо, до того часу в Україні завершаться позачергові вибори в парламент і стартує опалювальний сезон. Саме в листопаді президент РФ і зможе посилити тиск на Київ, щоб досягти потрібного компромісу за допомогою «газової труби».

Читайте також:  Росія може передати Україні полонених моряків до жовтня, - Полозов

Раніше в «ДНР» сказали, що домовилися з Росією про постачання газу на Донбас.

Читайте також:

Коментувати