fbpx
Політика

В Борисполі відкрили пам’ятник Героям Небесної Сотні

В суботу в Борисполі в День державного прапора України в урочистій обстановці було відкрито пам’ятник Героям Небесної Сотні.

Право урочистого відкриття було надано губернатору Київської області Володимиру Шандрі та міському голові Києва Віталію Кличку. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні, а потім представники влади виступили зі словами поваги і вдячності до полеглих.

Читайте також:  Депутатка від партії Орбана лякає угорців вступом України в ЄС: "Зброя, наркотики, торгівля людьми, екстремізм і генномодифіковані продукти. Це - цвях у труні Угорщини" (ВІДЕО)

На захід зібралося близько 200 жителів міста Борисполя та Бориспільського району, також у церемонії відкриття пам’ятника брали участь духовенство і бійці першого батальйону Національної Гвардії України.

Читайте також: