Ситуація на Південному Сході України

Росія прагне знищити інфраструктуру та економіку Донбасу, – Геращенко

Народний депутат України від фракції «УДАР», уповноважений президента за мирне врегулювання ситуації на сході Ірина Геращенко повідомила про те, що побувавши в зоні АТО, вона переконалася, що мета Росії – не приєднати до своїх депресивних регіонів ще й Донбас. За її словами, насправді Росія домагається знищення інфраструктури, економіки і підприємств цього регіону.

Читайте також:  "Зеленський на першій зустрічі одразу спитав мене про Іловайськ", - Хомчак

 «Позбутися від конкурентів на світових ринках, вбити нашу металургію та вугільну промисловість, знищити всі мости, втягнути економіку в довгий і складний процес мілітаризації, мобілізація, відновлення – ось мета Кремля», – підкреслила депутат.

 Як вона зазначила, найкращі шахти Луганщини затоплені, і немає можливості відкачати воду, мости – розбиті. Однак, як повідомила Ірина Геращенко, коли території вдається зачистити від бойовиків, то починається відновлення інфраструктури. Зокрема, встановлюються понтонні мости, ремонт тих, які ще можна полагодити.

Читайте також:  У Мінську проходить зустріч робочих підгруп по врегулюванню ситуації на Донбасі

 «Президент буде говорити про відновлення інфраструктури Донбасу на спеціальній міжнародній конференції донорів восени. А зараз влада проводить оцінку збитку і сама, там, де є можливість – ремонтує», – підсумувала депутат.

Читайте також:

Коментувати