Політика

Зорян Шкіряк: “Ті, хто раніше підтримував сепаратизм, зараз розбіглися”

Стан деморалізації серед озброєних бойовиків, які є українськими громадянами, починає перевалювати. З цієї причини російський президент Володимир Путін прийняв рішення відправляти на схід України регулярні війська Російської Федерації і найманців. З такою заявою в ефірі «5 каналу» виступив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

Читайте також:  У США в черговий раз підтримали Україну в питанні Криму

«Нам всім потрібно усвідомити, що проти нас веде війну регулярна російська армія. Крім цього, на стороні проросійських бойовиків стоять професійні найманці. Це і чеченці, і серби, і осетини», – прокоментував все, що відбувається на Донбасі радник українського міністра. За його словами, співвідношення українців та представників інших національностей серед бойовиків приблизно рівне.

Читайте також:  Лисенко розповів про хід розслідування вбивства Шеремета

Зорян Шкіряк наголосив, що ті, хто воював на боці терористів, намагаються ховатися серед мирного населення.

«Проте органам внутрішніх справ вдається таких людей відловлювати. У Володимира Путіна тепер залишається шанс почати повномасштабне вторгнення на схід України, так як ті, хто раніше виступав за підтримку сепаратизму, тепер просто розбігаються. Вони розуміють, що покарання невідворотне», – додав він.

Читайте також:  Український омбудсмен Денисова має намір відвідати Сенцова

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати