Політика

Нємцов: “Путін недалека людина, а його санкції спрямовані проти росіян”

На думку опозиційного політика Російської Федерації Бориса Нємцова, санкції, які ввела російська сторона проти Європейського Союзу, в дійсності завдадуть шкоди тільки росіянам.

«Путін – не дуже далекий чоловік. Також він ще й дуже емоційний. Таким рішенням про введення санкцій «на зло мамі обморожені вуха» він це в черговий раз доводить», – прокоментував свою точку зору Борис Нємцов, слова якого наводить «Телеканал 24».

Читайте також:  Арсен Аваков відкидає звинувачення Порошенка в тому, що поліція працювала на виборах проти нього

За словами російського опозиціонера, відповідні санкції Російської Федерації – це санкції, спрямовані проти свого народу.

«Насправді путінські санкції є найбільш антиросійськими з тих, які коли-небудь були прийняті. Санкції, які прийняли на Заході, стосувалися виключно чиновників – Ковальчука, Тимченка, Ротенберга, Громова, Володіна, Рогозіна і так далі. Ці санкції зачіпали конкретних, розбагатілих на державних грошах особистостей», – розповів про сутність «путінських» санкцій Борис Нємцов.

Читайте також:  Людмила Денісова під час візиту до Лефортовського суду зробила заяву стосовно обміну полоненими

На завершення опозиціонер додав, що росіяни усвідомлять всю суть «путінських» санкцій тільки тоді, коли ціни почнуть рости. До слова, вони рости в Росії вже почали.

Читайте також:

Коментувати