Політика

Лоліта: Нехай Обама їсть продукцію Євросоюзу, а ми будемо своє натуральне з запахом

Російська співачка Лоліта заявила, що з радістю сприйняла рішення російської влади про заборону на ввезення іноземних товарів до Росії. Виконавиця готова все життя їсти тільки російське, вважаючи, що європейські продукти тільки псують здоров’я. Сама Лоліта, за її ж словами, харчується продуктами, які протягом останніх років особисто купує на колгоспних ринках. Продукції з супермаркетів вона не довіряє.

Читайте також:  ФСБ закінчило розслідування щодо українських моряків, - Микола Полозов

«Я ніколи не дивлюся, турецькі це яблука чи помідори. Я завжди дивлюся за якістю. Тому свої улюблені овочі я по запаху визначаю. В імпортної продукції запаху немає, а є якась гума на смак. Тому нехай Обама їсть продукцію Євросоюзу, а ми будемо своє натуральне з запахом», – заявила співачка.

Єдине, без чого їй буде складно прожити – імпортний рис і оливкова олія. Але навіть цим вона готова пожертвувати заради розвитку вітчизняного агробізнесу. Лоліта впевнена, що багато росіян припинять пити і почнуть заробляти гроші, працюючи на полях.

Читайте також:  ЦВК визнала обраними вже 84 народних депутатів

Також Лоліта звернулася до російського президента Володимира Путіна з проханням протриматися хоча б рік без європейської продукції, щоб очистити організми від хімії.

«У мене велике прохання до Путіна – не здаватися і протриматися цей рік, як би потім не просили прийняти назад яку хімію. Хочеться хоча б рік прожити в умовах більш чистого споживчого ринку, поки не відновлять імпорт. Тому я виключно «за», я – не прихильник хімії», – заявила Лоліта.

Читайте також:  Дмитро Пєсков зробив заяву щодо зустрічі Путіна з Зеленським

Читайте також:

Коментувати