Шоу-бізнес

Ірина Дубцова дивом врятувалася від смерті

Російська співачка Ірина Дубцова разом з сином Артемом відпочиває на Сейшелах. Океан і білий пісок допомагають розслабитися і повністю відключитися від буденних проблем, але є на острові і те, що може полоскотати нерви виконавиці. На сторінках свого Instagram Ірина Дубцова зізналася, що дуже боялася павуків. Але після останньої історії, яка з нею трапилася, членистоногі виявилися сущою дрібницею в порівнянні з звичайними кокосами. Ірина Дубцова опублікувала знімок злощасного кокоса, який, за її словами, ледь не позбавив її життя.

Читайте також:  Настя Каменських і Потап поділилися знімком після весілля

«Ось цей кокосовий горіх, який на пальмі росте….. Ось він сьогодні МЕНЕ ЛЕДЬ НЕ ВБИВ!! Упав рівно за моєю спиною… Затримайся я на секунду…. Господи!!», – повідомила співачка.

Також Ірина Дубцова зізналася, що після падіння горіха, почали втрачати привабливість в її очах кокоси, кокосове молоко, шоколадки «Баунті» і фотографії під пальмами. І благо, що вона не стала головною героїнею роману, який міг починатися такими словами: «Закінчити життя в райському куточку від удару кокосом по голові – це так романтично – подумала вона, заламуючи руки і мрійливо дивлячись на горизонт».

Читайте також:  Опублікували тизер українського екшену "Захар Беркут"

Читайте також:

Коментувати