Ситуація на Південному Сході України

Ситуація на сході України. У Донецьку вночі були чутні залпи – мерія

У всіх районах міста Донецька минулої ночі були чутні залпи. Про ситуацію в Донецьку стало відомо з повідомлення прес-служби місцевої міської ради.

«Ніч з 29 на 30 липня 2014 року в Донецьку пройшла неспокійно. Приблизно о 22:00 владі стали надходити повідомлення від жителів більшості районів міста про те, що лунають залпи і чутна робота важких гармат», – заявили в міській раді.

Читайте також:  Невиконання мінських угод: Володимир Путін заперечує відповідальність Росії

Варто відзначити, що залпи були чутні з боку хутора Широкий. Як повідомили представники МНС України в Донецькій області, в результаті попадання снаряда виявився пошкоджений металевий гараж, розташований по вулиці Бійцівська (Петрівський район).

Стало відомо, що станом на ранок 30 липня обстановка в місті залишається напруженою.

Крім того, повідомляється і про ситуацію в інших частинах Донецької області. Зокрема, з сьогоднішнього ранку з боку Ясинуватського поста і населеного пункту Оленівка в Донецькій області чутні вибухи.

Читайте також:  У Мінську проходить зустріч робочих підгруп по врегулюванню ситуації на Донбасі

«В даний момент системи життєзабезпечення міста працюють. Громадський транспорт вийшов на автомобільні магістралі та здійснює перевезення пасажирів», – сказано в повідомленні міськради.

У повідомленні міськради сказано, що фахівці з аварійних бригад зуміли відновити електропостачання 32-х трансформаторних підстанцій в Кіровському і Петровському районах, а також підключили до живлення житлові будинки в мікрорайонах Бірюзова, Брикетная, Тихий, селища шахт Челюскінців і Трудовська. На даний момент без електропостачання залишається мікрорайон Грабари в Куйбишевському районі міста, в якому пошкоджено 19 трансформаторних підстанцій.

Читайте також:  Руслан Хомчак заявив, що ЗСУ знаходяться у бойовій готовності

Нагадаємо, що раніше українські військові почали зачистку Іловайська та звільнення Первомайська. Крім того, 29 липня від російських найманців був звільнений населений пункт Авдіївка Донецької області.

Читайте також:

Коментувати