Новини світу

П. Порошенко на базі Нацгвардії ознайомився з сучасною зброєю і технікою, яку відправлять в зону АТО

  Президент України Петро Порошенко відвідав Першу оперативну бригаду Національної гвардії у навчальному центрі “Нові Петрівці” під Києвом. Глава держави ознайомився з сучасними зразками озброєння та військової техніки, які будуть відправлені до зони проведення антитерористичної операції, передає УНН.

 Петро Порошенко відзначив, що передані танки, найсучасніші матеріали, БТРи, найновітніші броньовані машини українського виробництва здатні виконувати завдання, які зараз постають перед нашим військом.

 “Кардинально змінилася тактика наших військових дій”, — підкреслив Петро Порошенко, додавши, що така сучасна техніка дозволить захистити як мирне населення, так і військовослужбовців.

 Президент відзначив, що значно виріс рівень якості оснащення бійців. “Той, хто сьогодні іде в бій, в тому числі і по третій хвилі часткової мобілізації, одягнений в нову форму, захищений бронежилетом належного класу захисту, обутий, нагодований і готовий захищати Україну, — підкреслив він.

 “Я думаю, що за ці декілька тижнів нам вдалося створити українські Збройні Сили”, — відзначив глава держави.

 Президент оглянув військове спорядження, снайперські комплекси, озброєння артилерії, протиповітряної оборони, гранатомети, модульний комплекс для розміщення бійців. Командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Степан Полторак доповів Президенту про структуру оперативної бригади та порядок її комплектування. Петро Порошенко переглянув комплексне заняття з особовим складом НГУ на смугах перешкод та в адміністративній будівлі, поспілкувався з гвардійцями.

 Джерело: УНН

Читайте також: