Політика

Кабмін закликав ВР зібратися на позачергову сесію

Перед черговим засіданням Верховної Ради нардепи вирішили взяти якийсь тайм-аут. Закриваючи сьогоднішнє пленарне засідання, віце-спікер Руслан Кошулинський оголосив, що наступного разу парламентарії зберуться 12 серпня. Але деяких нардепів обурив такий розклад: а що ж робити з призначенням технічного прем’єра (адже до Верховної Ради вже надійшла офіційна заяву Арсенія Яценюка про відставку)? Але головне, депутати сьогодні так і не змогли прийнятий зміни до держбюджету і реформувати ГТС.

Читайте також:  Між Україною і Катаром буде діяти безвізовий режим

Слідом за депутатами свій протест висловили і члени уряду: Кабмін звернувся до парламенту з проханням у найближчі дні провести позачергову сесію за участю президента України Петра Порошенка. Про це йдеться в заяві Кабінету міністрів, яку оприлюднила прес-служба секретаріату уряду.

«Сьогодні вкотре Верховна Рада України проявила безвідповідальність. Народні депутати України навіть не змогли включити до порядку денного законопроекти, внесені Кабінетом міністрів України, вкрай необхідні для порятунку країни», – йдеться в заяві.

Читайте також:  Польська опозиція представила поправки до «антибандерівського закону»

Також в Кабміні зазначили, що без прийняття законопроектів № 4309а «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих положень)», який прописує зміни в дохідну частину держбюджету на 2014 рік і № 4116а «Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління Єдиною газотранспортною системою України» немає відповіді на питання «чим платити зарплати, пенсії та соціальні виплати, як забезпечити всім необхідним українську армію».

Читайте також:  МЗС України пропонує посилити санкції проти РФ через обстріли на Донбасі

«Для вирішення економічної та політичної кризи в державі Кабінет міністрів вважає вкрай необхідним прийняття цього пакету законопроектів, що могло б статися в найближчі дні на позачерговій сесії Верховної Ради України за участю президента України», – резюмували в уряді.

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати