fbpx
Право

ВР збільшила вік військовозобов’язаних, що перебувають в запасі

Народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому законопроект № 4844 «Про внесення змін до статті 28 закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" (щодо розрядів запасу і граничного віку перебування в запасі)». За відповідне рішення проголосували 232 депутати.

Читайте: Депутати ВР підтримали часткову мобілізацію

Законом передбачено збільшення віку військовозобов’язаних, які перебувають в запасі другого розряду і мають військові звання рядового, сержантського і старшинського складу, а також молодшого і старшого офіцерського складу – до 60 років, а вищого офіцерського складу – до 65 років.

На думку авторів законопроекту, дана ініціатива буде сприяти збільшенню кількості громадян, які мають досвід проходження військової служби і можуть бути використані для доукомплектування Збройних сил України та інших військових формувань; встановленню на законодавчому рівні вимог розрядів запасу і граничного віку перебування військовозобов’язаних у запасі; забезпеченню рівних можливостей різним категоріям громадян України щодо виконання військового обов’язку в запасі.

Читайте також: