Надзвичайні події та кримінальна хроніка

Кернес розповів, кого він підозрює в організації замаху

Г. Кернес підозрює А. Авакова та І. Балуту в причетності до замаху на себе – ЗМІ.

 Мер Харкова Геннадій Кернес вважає міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та голову Харківської облдержадміністрації Ігоря Балуту причетними до організації замаху. Про це він заявив в інтерв’ю "Радіо Свобода", повідомляє УНН.

За словами Г. Кернеса, про свої підозри він повідомив слідчим. "Я їм сказав, кого я підозрюю, тобто Авакова і назвав Балуту. Я вірю в ящик в "Фейсбуці", який був зламаний, де було їхнє листування. На сьогоднішній день я можу констатувати, як факт, що слідство – це імітація, а не слідство. Тобто вся ця справа, вже стільки минуло часу – з травня, а вже липень, а досі в процесі. І я навіть не можу зрозуміти, що на сьогодні вже зроблено в цій справі", – зазначив Г. Кернес.

При цьому міський голова відкидає російський слід у цій справі. "Вважаю, що коли ви у мене питаєте про так званий "російський слід", то я навіть не хочу говорити про російський слід, бо не можу зрозуміти, навіщо вам це треба", – зазначив Г. Кернес.

Також він повідомив, що не виключає звернення до європейського суду, якщо українські правоохоронні органи не знайдуть справжніх винуватців замаху.

Нагадаємо, замах на Геннадія Кернеса стався 28 квітня: в нього вистрілили в момент, коли міський голова здійснював пробіжку. Наступного дня Г. Кернеса перевезли в госпіталь в Ізраїлі. За фактом замаху на вбивство Геннадія Кернеса відкрито кримінальне провадження.

Джерело: УНН

Читайте також: