Ситуація на Південному Сході України

Павло Клімкін: “МЗС України буде вести діалог з російською стороною в жорсткій формі”

Українське зовнішньополітичне відомство обіцяє вести діалог з російською стороною виключно в жорсткій формі. Це пов’язано з останніми фактами застосування російської армії проти України.

З такою різкою заявою виступив глава українського відомства Павло Клімкін після того, як побував на переговорах з главою японського МЗС Фуміо Кісіда. Слова міністра наводить «Інтерфакс-Україна».

«Останні події на сході України говорять про новий вимір збройного конфлікту в нашій країні. Для мене особисто цей вимір в деяких випадках просто виходить за межі політики і навіть за межі моралі», – прокоментував свою позицію глава українського зовнішньополітичного відомства Павло Клімкін.

За словами українського міністра, МЗС буде реагувати не тільки на нові факти агресії з боку Російської Федерації, а й на весь комплекс дій цієї країни щодо України. Також Павло Клімкін додав, що українське відомство інформуватиме про все, що відбувається, своїх міжнародних партнерів, коло яких не обмежується Європейським Союзом.

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати