Політика

У Порошенка чекають більш рішучої оцінки США та ЄС щодо Кремля

Українська сторона чекає більш рішучої оцінки США і Європейського союзу щодо Російської Федерації. Таку позицію офіційного Києва під час сьогоднішньої прес-конференції висловив Валерій Чалий, заступник глави Адміністрації президента України. Слова чиновника передає агентство РБК-Україна.

«Ми хочемо отримати від наших партнерів більш рішучу оцінку. У першу чергу йдеться про наших європейських партнерів. На жаль, зараз ми бачимо, що дипломатичні заходи практично вичерпані», – сказав Валерій Чалий.

Читайте також:  Депутат Береза розповів правду про режим Путіна в ефірі пропагандистського каналу

Представник Порошенка запевнив, що особисто ознайомився з проектом резолюції майбутнього засідання Європарламенту. Як підкреслив Чалий, у нинішній ситуації на Донбасі є всього два шляхи подальшого розвитку. За його словами, перший варіант – це серйозна ескалація конфлікту з виходом зіткнень за межі Луганської та Донецької областей. Крім того, залишається можливим і вирішення нинішньої ситуації на Донбасі.

Чалий повідомив, що переговори Києва з США та ЄС постійно тривають. Приміром, в останні дні президент України провів понад 20 бесід. За словами заступника голови АПУ, на даний момент Порошенко веде дуже інтенсивний міжнародний діалог.

Читайте також:  Україна відіграє важливу роль для НАТО, – Порошенко

«Ми очікуємо, що результатом цього стане більш динамічний діалог. Ми не повинні ставити завищених очікувань перед собою», – додав Чалий.

Крім того, представник Порошенка прокоментував і ситуацію на кордоні з РФ. За його словами, через пункт пропуску «Ізварине» на територію України продовжує заходити військова техніка з РФ.

Читайте також:  Порошенко наголосив на важливості миротворчої місії ООН на Донбасі

«Через пункт "Ізварине" в Україні заходить техніка. Яким чином ми можемо це попередити? Йти на ескалацію конфлікту? Таким чином Росія намагається перевести конфлікт в повномасштабний конфлікт», – підсумував Чалий.

Раніше повідомлялося, що Україна може розірвати дипвідносини з РФ.

Коментувати