Ситуація на Південному Сході України

Терористи планують на кордоні з Росією відкривати власні пункти пропуску

Терористи з самопроголошених «Донецької народної республіки» і «Луганської народної республіки» оголосили про свої плани відкрити на кордоні з Російською Федерацією свої власні пункти пропуску. Про це повідомляє мікроблог терористичної організації «ДНР».

«Всі пункти пропуску, які в даний момент існують на державному кордоні, незалежно від їх типу в терміновому порядку будуть перепідпорядковані республіканським профільним службам», – свідчить повідомлення, опубліковане терористами з так званої «Донецької народної республіки».

Крім цього терористи додали, що зважаючи на масовий потік переселенців зі сходу України, які прямують у бік Російської Федерації, відповідні «органи» повинні будуть відкрити нові пункти пропуску на державному кордоні.

Як повідомлялося раніше в Держприкордонслужбі України, на українсько-російській ділянці кордону загальний пасажиропотік з березня по червень поточного року зменшився на 50 % і склав 4,6 мільйона осіб. Торік за аналогічний період показник був 9,346 мільйона осіб.

Читайте також: