Політика

Віктор Чумак: “На Майдані ще залишилися люди, з якими можна домовитися”

На сьогоднішній день ще є можливості, щоб знайти спільну мову з людьми на Майдані. Таку заяву в інтерв’ю «Гордон» зробив народний депутат від партії УДАР Віктор Чумак.

 «Думаю, що на сьогоднішній день там знайдеться частина людей, які зможуть зрозуміти, що те протистояння і те, що в даний момент діється на Майдані, – це вже дискредитація ідей цього місця. Не потрібно цих людей відправляти ні в СІЗО, ні на фронт. З ними потрібно говорити, щоб Хрещатик зробити проїзною частиною міста, а на місці Майдану встановити ряд меморіальних пам’ятників», – висловив свою точку зору в питанні Майдану народний депутат України Віктор Чумак.

Читайте також:  Юлія Тимошенко розповіла, коли розпочнуться реальні зміни в країні

На думку народного обранця, люди, які продовжують залишатися на Майдані, повинні надавати допомогу Луганській та Донецькій областям. "Як говорилося раніше "Все для фронту! Все для перемоги!", – сказав Чумак.

 «Потрібно з’ясувати, чого ці люди тут чекають, кого вони чекають. Потрібно намагатися знайти компроміси. Там є люди, з якими можна домовитися, а значить з ними треба домовлятися. А маргіналів можна і в СІЗО, а якщо нема за що, то нехай живуть далі, але тільки нехай живуть не на Майдані», – заявив Чумак.

Читайте також:  Ми запропонуємо джерела фінансування військового параду на День Незалежності, - Володимир Гройсман

Читайте також:

Коментувати