Ситуація на Південному Сході України

За добу знищено близько 1000 терористів, – Селезньов

  Протягом дня авіація ВСУ знищила майже 1000 терористів.

   Протягом дня авіація Збройних Сил України нанесла 5 авіаційних ударів по опорних пунктах незаконних збройних формувань, мінометним і вогневим позиціям, базам і таборам бойовиків та знищила понад 1000 терористів. Про це у своєму Фейсбуці написав речник АТО Владислав Селезньов, передає УНН.

 "Протягом дня, в ході проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, авіація Збройних Сил України нанесла 5 авіаційних ударів по опорних пунктах незаконних збройних формувань, мінометним і вогневим позиціям, базам і таборам бойовиків. Завдяки точним та перевіреним розвідданими вдалося без загрози для місцевого населення знищити ряд позицій бойовиків", – написав В. Селезньов.

 За його словами, за встановленими даними, бойовики понесли значні втрати. "Військовою авіацією було знищено дві мінометні батареї, два танки, три БТР, чимала кількість автомобільної техніки і боєприпасів. Також в районі населеного пункту Гольмівський знищений базовий табір бойовиків, а в районі міста Перевальськ – опорний пункт з двома танками, 10 броньованими машинами, п’ятнадцятьма одиницями автомобільної техніки. Знищено близько 500 бойовиків. У районі міста Дзержинськ знищена потужна база бойовиків. За попередніми оцінками там знищено до 500 бойовиків. Пошкоджено 2 бронетранспортера", – написав він.

 Також речник АТО повідомив, що в районі міста Ізварине було виявлено опорний пункт бойовиків. "Був виявлений і знищений опорний пункт бойовиків в районі міста Ізварине. Завдяки таким діям сили АТО зміцнили свої позиції в районі кордону поблизу пункту пропуску Ізварине, що, в свою чергу, сприяє встановленню повного контролю над Державним кордоном України", – пише В.Селезньов.

 "Всього протягом доби виконано 16 літако-вильотів. З них: бомбардувальної авіацією – 2; штурмовою авіацією – 8; винищувальною авіацією – 1; транспортною авіацією – 3; літаком-ретранслятором – 2. Завдяки впевненим і активним діям, майстерності льотного складу створюються передумови для повного розгрому незаконних збройних формувань на території України", – резюмував В.Селезньов.

 Джерело: УНН

Читайте також: