fbpx
Політика

МЗС України вимагає від РФ “безумовного звільнення” Надії Савченко

Український МЗС висловив рішучий і категоричний протест у зв’язку з тим, що на територію Російської Федерації незаконно була вивезена Надія Савченко, яку раніше захопили в полон представники терористичних збройних формувань. У відомстві підкреслили, що цей факт «в черговий раз підтверджує, що терористи тісно співпрацюють зі спецслужбами Російської Федерації».

Читайте також:  ВР дала старт для легалізації криптовалют в Україні

«Відкрито викрадаючи українських громадян на території нашої держави, влада Російської Федерації не тільки порушує всі можливі норми міжнародного права, але крім цього вона переступає через елементарні норми пристойності і моралі. Подібні випадки не залишаться без адекватної відповіді з боку міжнародного співтовариства і з боку України», – свідчить повідомлення українського міністерства.

Читайте також:  Слова Татарова про Ситника не відображають позиції Зеленського, – ОП

У МЗС зажадали від Російської Федерації «вичерпної інформації про всі обставини вивезення військовослужбовця Збройних сил України в Росію».

«Очікуємо, що російська сторона вживе заходів з метою безумовного звільнення Надії Савченко», – висловили надію в українському зовнішньополітичному відомстві.

Читайте також: