Окупація Криму

Меджліс не буде співробітничати з окупаційною владою Криму

У Меджлісі прийняли рішення відмовитися від ідеї співпраці з окупаційною владою Кримського півострова. Таке рішення було прийнято в ході виїзного засідання Меджлісу, яке 4-5 липня проходило в Генічеську Херсонської області.

Як заявив заступник голови Меджлісу Наріман Джелял, кримські татари відмовляються делегувати своїх представників у так званий кримський уряд. Також представник Меджлісу додав, що представникам кримських татар також рекомендували покинути займані посади.

Читайте також:  Київський апеляційний суд дозволив стягнути з Росії більше 1 млрд доларів за захоплені активи “Ощадбанку” в Криму

«Враховуючи той факт, що спроби налагодити робоче співробітництво з окупаційною владою Кримського півострова не вдалися, Меджліс відмовляється від квітневого рішення про делегування своїх представників у владу. Також цим людям рекомендовано покинути займані посади. Рішення, звичайно ж, буде залишатися за самими людьми», – прокоментував ситуацію заступник голови Меджлісу.

Читайте також:  Київський апеляційний суд дозволив стягнути з Росії більше 1 млрд доларів за захоплені активи “Ощадбанку” в Криму

Відзначимо, що кремлівські маріонетки в Криму прийняли рішення заборонити в’їзд на територію півострова Рефату Чубарову.

Читайте також:

Коментувати