Політика

Яценюк пригрозив Кабміну та ВРУ переформатуванням

Кабмін і Раду чекає переформатування, якщо вони не почнуть співпрацювати для виведення України з надзвичайної ситуації – Яценюк.

 У разі, якщо уряд і парламент не знайдуть спільного бачення вирішення проблем в Україні, Кабінет міністрів і Верховну Раду чекає переформатування, заявляє прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Читайте також:  У США розповіли про необхідність створення нової малопотужної ядерної зброї

"Ні на який шантаж уряд піддаватися не буде. Або ми працюємо, або ми не працюємо. Якщо не буде спільного бачення та спільної роботи для порятунку країни і виходу з цієї надзвичайної драматичної ситуації в країні, в країні тоді буде переформатування Верховної Ради, уряду та коаліції", – заявив А.Яценюк на засіданні парламенту в п’ятницю в Києві.

Читайте також:  Клімкін зустрінеться з новим главою МЗС Польщі Чапутовічем

Як передає кореспондента агентства "Інтерфакс-Україна", парламентарії приступили до розгляду законопроектів про особливий період у паливно-енергетичному комплексі та про реформування системи управління єдиною газотранспортною системою України, які в четвер вже розглядалися, але не набрали потрібної для їх прийняття кількості голосів.

У зв’язку з цим А. Яценюк пояснив, що в законі про реформування системи управління єдиною ГТС передбачається, що "сама труба залишається виключно у стовідсотковій державній власності, як і газосховища".

Читайте також:  В Україну прибуде глава ОБСЄ Альфано

Джерело: Інтерфакс-Україна

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати