Політика

РФ повинна відвести свої війська від українського кордону і припинити підтримувати терористів – «УДАР»

У партії «УДАР» заявили, що Росія повинна не тільки скасувати дозвіл Ради Федерації на використання свої збройних сил в Україні, але також і відвести свої війська від українського кордону і припинити підтримувати терористів на Сході України.

 Як зазначили в партії, незважаючи на заяви Путіна, поблизу українського кордону продовжується нарощування сил російської армії.

Читайте також:  Зеленський ініціював розпуск КСУ

 «Терористи зухвало порушують перемир’я, вбиваючи українських військових. Росія через своїх агентів впливу намагається нав’язати народу України свій підступний план руйнування української державності, розпочатий завоюванням Криму», – йдеться в заяві.

 Як вважають у «УДАРі», Путін прагне закріпити за собою «право» на втручання в справи суверенних держав, відводячи Росії роль регіонального жандарма.

Читайте також:  Режим надзвичайної ситуації в Україні продовжили до кінця року

 «Путін продовжує одночасно погрожувати і захищати етнічних росіян в Україні і ту частину українського населення, яка відчуває нерозривний не тільки етнічний, а й культурний, мовний зв’язок з Росією, почувається частиною широкого російського світу», – підсумували в партії.

Читайте також: