Політика

ОБСЄ: Україні загрожує глибока криза

Президент Швейцарії Дідьє Буркхальтер, який займає посаду голови в Організації з безпеки і співробітництва в Європі, прокоментував напружену ситуацію в Україні. Як стверджує Дідьє Буркхальтер, на сьогоднішній день Україні загрожує глибока криза. Таку думку президент Швейцарії висловив під час виступу на щорічній конференції з питань безпеки. Варто відзначити, що конференція пройшла в столиці Австрії, – Відні. Слова Дідьє Буркхальтера передає прес-служба Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

Читайте також:  Денисова закликала представників МКЧХ відвідати українських політв'язнів в РФ

«Сьогодні Україні загрожує глибока криза: територіальну цілісність цієї країни не поважають, у неї великі економічні проблеми, її відносини з Російською Федерацією стали напруженими», – заявив Дідьє Буркхальтер.

Крім того, швейцарський президент нагадав і про напружену ситуацію в Харкові та Донецьку. За його словами,  нещодавно Харків і Донецьк на високому рівні приймали чемпіонат Європи- 2012. Після цього Дідьє Буркхальтер зачепив і тему безпеки в Європі.

Читайте також:  У США в черговий раз підтримали Україну в питанні Криму

«Нинішня криза в Україні є болючим нагадуванням про те, що безпека в європейському регіоні не може вважатися  зрозумілим явищем», – підкреслив Дідьє Буркхальтер.

Як пояснив діючий голова ОБСЄ, через кризу в Україні спільний проект під назвою «колективна безпека» був поставлений під сумнів.

Дідьє Буркхальтер вважає, що нинішня криза в Україні підтверджує той факт, що якщо у однієї з держав ОБСЄ з’являється проблема, то вона дуже швидко стає проблемою і для всіх держав – членів ОБСЄ.

Читайте також:  Україна передала до Міжнародного суду ООН меморандум по РФv

Раніше повідомлялося, що представники Російської Федерації та ОБСЄ будуть моніторити ситуацію під час перемир’я. Таку інформацію оприлюднив народний депутат України Нестор Шуфрич.

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати