Політика

У разі відсутності підтримки мирного плану Порошенка, ЄС посилить санкції проти РФ

ЄС до п’ятниці чекає від Росії реальних дій з підтримки мирного плану Порошенко, інакше будуть санкції – глава МЗС Великобританії.

 Міністр закордонних справ Великобританії Вільям Хейг заявляє, що до п’ятниці, 27 червня, ЄС «має можливість подивитися, як Росія реагує» на мирний план президента України Петра Порошенка, і російський президент Володимир Путін не повинен мати сумнівів, що ЄС «здатний прийняти подальші санкції».

Читайте також:  Клімкін закликав українців не їхати в РФ на матчі ЧС-2018

Як передає власний кореспондент УНІАН, про це Хейг заявив сьогодні в Люксембурзі напередодні засідання Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ. «До п’ятниці ми будемо мати можливість подивитися, як Росія реагує на мирний план. Росія, президент Путін не повинні мати сумнівів, що в ЄС ми готові вжити заходів. Багато роботи було зроблено (з підготовки санкцій). Якщо буде необхідно, ми готові вжити ці заходи», – заявив він.

Читайте також:  Євросоюз ввів санкції за незаконні вибори в Криму

Глава МЗС Великобританії назвав мирний план президента Порошенко «сильним і дуже хорошим». «Ми сподіваємося, що зараз всі, включаючи Росію, будуть працювати над цим», – підкреслив він.

У цьому зв’язку Хейг звернув увагу на слова президента Путіна про підтримку цього плану. «Ми очікуємо, що ці слова будуть перетворені Росією в дії. Ми очікуємо, що Росія зробить реальні дії, щоб припинити потік озброєння через кордон на сході України, нелегальні збройні угруповання. Для цього є можливості. ЄС буде здатний прийняти подальші санкції щодо Росії», – заявив міністр.

Читайте також:  Клих знаходиться в психіатричній лікарні

Джерело: УНІАН

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати