Політика

Світова спільнота високо оцінила дії українських Збройних Сил, – Порошенко

Українські військові отримали високу оцінку всього світу – президент.

 Президент України Петро Порошенко під час відвідування Головного військового клінічного госпіталю, де вручив державні нагороди військовослужбовцям, які постраждали під час антитерористичної операції на сході країни, повідомив, що світова спільнота високо оцінила дії українських Збройних Сил, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу президента.

Читайте також:  У ДБР підтвердили, що жодного кримінального провадження, де б фігурував Порошенко, не існує, - Петро Порошенко

Під час спілкування з військовими, президент підкреслив, що "Україна хоче миру і врегулювання ситуації мирним шляхом". За його словами, мирний план схвально сприйнятий світовою спільнотою, зокрема, президентом США Бараком Обамою, Франції Франсуа Олландом, Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, прем’єр-міністром Великобританії Девідом Кемероном.

"Ми отримали потужну підтримку нашого плану і високу оцінку дій українських Збройних Сил", – зазначив Петро Порошенко, підкресливши, що і він особисто, і український народ вдячні воїнам за проявлений героїзм.

Читайте також:  Саакашвілі поскаржився на українських прикордонників

"Рідні повинні знати – держава цінує вашу мужність", – сказав він і висловив слова подяки батькам і рідним воїнів за патріотичне виховання дітей.

Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати