fbpx
Ситуація на Південному Сході України

На сході України йде справжня війна Путіна за знищення України, – А. Гриценко

 А. Гриценко: в Іл-76 знаходилися 9 військових з Мелітопольської авіабригади і 40 десантників.

   Народний депутат Анатолій Гриценко повідомив, що у літаку Іл-76, який був збитий у Луганську перебували 49 військових: 9 членів екіпажу з Мелітопольської авіаційної транспортної бригади і 40 десантників з 25 окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади, передає УНН.

 “Вночі при заході на посадку в аеропорт Луганськ терористи двома ракетами з ПЗРК на висоті близько 700 метрів підбили важкий військово-транспортний літак Іл-76 українських Збройних Сил. Загинули 49 військовослужбовців: 9 членів екіпажу з Мелітопольської авіаційної транспортної бригади і 40 десантників з 25 окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади”, — зазначив А. Гриценко.

 Народний депутат також висловив думку, що це “не населення Сходу бореться за децентралізацію — це справжня війна Путіна за знищення України!” “І ще один, на жаль, надто тяжкий і трагічний, урок тим в Україні і світі, хто все ще намагається якось умиротворити й задобрити Путіна-агресора переговорами і не хоче усвідомити, що на Сході країни йде не боротьба місцевого населення за децентралізацію — починаючи з окупації Криму, це справжня війна Путіна за знищення України!” — наголосив він.

 Нагадаємо, у ніч з 13 на 14 червня військово-транспортний літак Іл-76, який забезпечував перевезення особового складу в ході ротації і доставки продовольства підрозділам, які виконують завдання у рамках АТО на території Луганського аеропорту, був збитий терористами при заході на посадку.

 Джерело: УНН

Читайте також: