fbpx
Шоу-бізнес

Група «С. К. А. Й.» відмовилася від участі у фестивалі «Старий Новий Рок»

Українська група "С. К. А. Й." відмовилася від участі в уральському фестивалі – організатори.

 Раніше заявлена ​​як один з хедлайнерів "Старого Нового Рока" українська група "С. К. А. Й." відмовилася від участі у фестивалі, повідомив організатор і директор фестивалю Євген Горенбург.

"Вони відмовилися до нас приїхати, прислали офіційне підтвердження, що у зв’язку з політичною обстановкою немає можливості. Вельми політкоректний лист. Але у нас є внутрішнє відчуття, що просто бояться хлопці, що з ними потім зроблять на Батьківщині", – сказав він на прес-конференції в єкатеринбурзькому прес-центрі агентства "Інтерфакс-Урал" в понеділок.

" Ми на це (включення групи в список виконавців – ІФ ) пішли абсолютно усвідомлено, оскільки це чудові музиканти", – додав Горенбург.

"Старий Новий Рок " цього року пройде 20-21 червня в місті Зарічному Свердловської області, в 30 км від Єкатеринбурга на базі відпочинку " Хвиля".

Перший "Старий новий рок " відбувся 13 січня 2000 року, і з тих пір проводиться щорічно. З 2005 року стартував "Старий новий рок. На хвилі" – літній варіант фестивалю.

За майже 15 років існування "Старого Нового Року" на його сценах виступили всі імениті зірки вітчизняного року: "Наутілус Помпіліус", "Смислові Галюцинації", "Заборонені Барабанщики", "Чиж", "Ногу звело!", "Пілот", "ЧАЙФ", "Агата Крісті", "Арія", "5’nizza", "Сплін", Дельфін та інші. В останні роки фестиваль розширив свої рамки до міжнародного.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте також: