fbpx
Окупація Криму

Окупація Криму. В «Артеку» працює три табори з дев’яти

На сьогоднішній день у дитячому комплексі «Артек» працює три з дев’яти таборів. У таборі на території окупованого Криму відпочиває 1001 дитина. Таку інформацію оприлюднила Анна Попова, керівник Росспоживнагляду.

«Зараз відкриті ті табори, які готові. Я впевнена, що при необхідних зусиллях, при якісній підготовці ми відкриємо й інші табори, але тільки за умови повної відповідності вимогам законодавства», – заявила Ганна Попова.

Після цього глава Росспоживнагляду повідомила, які є зауваження щодо «Артеку». Як пояснила Анна Попова, основні зауваження маються до обладнання харчоблоку. Глава Росспоживнагляду сказала, що обладнання харчоблоку служить близько 10 років. Крім того, стан устаткування в харчоблоці «далеко не найкраще».

Як пояснила глава Росспоживнагляду, раніше представники санітарної служби Криму ніколи не курирували табір «Артек». Зокрема, питаннями «Артека» займалися в санітарній службі управління справами президента України.

«Для нас і для колег в Криму "Артек" став новим об’єктом», – підкреслила Анна Попова.

Як запевнила глава Росспоживнагляду, кримські експерти надали «всі необхідні рекомендації» щодо табору «Артек».

Нагадаємо, що раніше прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв доручив доопрацювати концепцію розвитку табору «Артек», передбачивши громадське обговорення даного питання. Таку постанову прем’єр-міністр виніс після відвідування окупованого Криму.

Раніше повідомлялося, що дітей зі Слов’янська запрошують в «Артек». На сьогоднішній день на території Слов’янська проходять зіткнення сепаратистів і українських військовослужбовців. Після цього в Києві запевнили, що сепаратисти не пропонували жителям Слов’янська оздоровити їхніх дітей в Артеку.

Читайте також: