Політика

Життя і здоров’я українських солдатів будуть застраховані – Порошенко

Кандидат у президенти України Петро Порошенко, який є беззаперечним лідером президентських перегонів, заявив, що антитерористична операція, проведена на Південному Сході країни, припинятися не буде. За його словами, ні про які переговори з терористами не може бути й мови. До того ж, як він зазначив, терористи і самі не бажають з ким-небудь вести переговори.

Читайте також:  Роман Безсмертний зробив заяву стосовно майбутнього Мінських переговорів

 Також Петро Порошенко вкотре заявив, що антитерористична операція на південному сході буде проводитися ще більш ефективно. Крім того, він запевнив, що українським солдатам нададуть кращу амуніцію, а їх життя і здоров’я будуть застраховані.

 Торкнувся він і питання референдумів, сказавши, що абсолютно їх не боїться.

 «Ми твердо впевнені, що в країні має бути наведений порядок, в країні має бути мир. Якщо хтось хоче прийти до влади на Донбасі, до місцевої влади, будь ласка. Я не боюся ніяких референдумів. Більше того, як тільки люди зі зброєю будуть прибрані, я готовий йти на будь референдуми. Але замість референдумів, може, ми вибори оголосимо і, може, ви, жителі Донбасу, владу собі виберете, яка буде вас, нарешті, представляти?», – підсумував політик.

Читайте також:  Курт Волкер розповів про підготовку до зустрічі у "Нормандського формату"

  За матеріалами: УНІАН

Читайте також:

Коментувати