Ситуація на Південному Сході України

Турчинов обговорив основні завдання фінального етапу АТО

 О. Турчинов проінспектував позиції АТО під Слов’янськом.

   Сьогодні Голова Верховної Ради України, в.о. президента України Олександр Турчинов проінспектував позиції Антитерористичної операції під Слов’янськом. Він відзначив покращення матеріально-технічного забезпечення військових, передає УНН з посиланням на прес-службу Верховної Ради.

 Зокрема, О.Турчинов побував у новому військовому таборі АТО під Слов’янськом, де відбулась нарада із керівництвом АТО за участю міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, міністра оборони Михайла Коваля та командувача Національною гвардією Степана Полторака.

 У ході наради були обговорені основні задачі та завдання фінального етапу Антитерористичної операції. "Матеріально-технічна база наших військових щодня покращується", – сказав він, додавши, що сьогодні в розпорядження АТО було передано сучасні засоби зв’язку.

 Окрім того О.Турчинов провів нараду з керівництвом силового блоку Донецької та Луганської областей щодо організації і проведення президентських виборів 25 травня та створення умов для участі у виборах мешканців регіону.

 Керівник Парламенту відзначив зміни настроїв людей на Донбасі, "які почали розуміти, що терористи-сепаратисти ведуть регіон у безодню". "Саме тому в цих регіонах посилилась підтримка дій української влади щодо боротьби із терористами", – сказав О.Турчинов, наголосивши, що в ході візиту поставив завдання перед силовими структурами повністю очистити регіон від терористів та "повернути мир та спокій у Донецькі та Луганські області".

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати