Футбол

Андрій Воронін: “У Росії грати точно не буду”

Український футболіст Андрій Воронін, який в даний момент виступає за московське «Динамо», зізнався, що він хотів би продовжити свою роботу в російській команді. Однак, як стало відомо зовсім недавно, контракт з футболістом продовжувати в «Динамо» не збираються. З цієї причини Андрію Вороніну потрібно шукати нове місце роботи з наступного сезону. За словами самого футболіста, у нього в планах пограти в іншій країні.

«На 99,9 % моїм наступним клубом буде клуб не з Росії. Але поки я не готовий говорити про те, в яку країну я відправлюся. Цим питанням займається мій агент Андрій Головаш. Півтора місяці тому він вже цікавився у мене про бажання перейти в якийсь інший клуб. Але я хотів почекати до останнього, щоб отримати відповідь від московського «Динамо». Особисто я думав, що на початку квітня керівництво москвичів збирається підписувати зі мною новий контракт. Та й я нікуди не хотів перевозити сім’ю. Але все вийшло так, що остаточного рішення з приводу мого подальшого перебування в «Динамо» так і не було прийнято. Поспішати з вибором ми не збираємося», – розповів про сформовану ситуацію український футболіст Андрій Воронін.

Читайте також:  Юнацька збірна України U-20 сьогодні побореться за путівку до чвертьфіналу ЧС-2019

За словами футболіста, тиждень тому він поспілкувався зі спортивним директором московського «Динамо» Гурамом Аджоєвим.

«Він все мені пояснив. Розповів мені про ситуацію, яка складається в клубі, докладно описав бачення тренера щодо основного складу команди. В цілому, він дав мені зрозуміти, що в цій команді в мене немає майбутнього. Але тут не йдеться про якісь конфлікти ні з Аджоєвим, ні з президентом «Динамо», – додав Андрій Воронін.

Читайте також:  Андрій Шевченко: «Можливо, поєдинок із Люксембургом буде складнішим, ніж матч проти Сербії»

На завершення футболіст підкреслив, що у нього немає ніяких образ на московський клуб.

Як повідомлялося раніше, з приводу відходу Вороніна з «Динамо» у клубі запланована спеціальна церемонія.

Читайте також:

Коментувати