Політика

Путін знову обговорював ситуацію в Україні на нараді з членами Ради безпеки РФ – Пєсков

Ситуація в Україні знову обговорювалася на нараді з членами Ради безпеки РФ, яку провів Путін.

  Президент РФ Володимир Путін перед вильотом до Китаю на оперативній нараді з членами Ради безпеки РФ у Сочі обговорив проблематику майбутніх у Шанхаї переговорів, а також ситуацію в Україні, повідомив прес-секретар глави держави Дмитро Пєсков.

"Як відомо, сьогодні Володимир Путін відправляється в Китай в Шанхай, де він побуває з офіційним візитом, а також візьме участь у зустрічі глав урядів СВДМА. Перед вильотом президент провів у Сочі оперативну нараду з постійними членами Ради безпеки. Були присутні спікери верхньої та нижньої палат парламенту Валентина Матвієнко та Сергій Наришкін, секретар Радбезу Микола Патрушев, його заступник Рашид Нургалієв, глава МВС Володимир Колокольцев, міністр закордонних справ Сергій Лавров, глава МНС Сергій Шойгу, директор ФСБ Олександр Бортніков, керівник СЗР Михайло Фрадков і постійний член СБ Борис Гризлов", – розповів журналістам Д. Пєсков.

"При обговоренні міжнародної тематики акцент був зроблений на ситуації в Україні, де в останні дні на тлі триваючої каральної операції із задіянням регулярної армії спостерігається подальше зростання напруженості. Відбулося також обговорення низки актуальних міжнародних проблем, які будуть на порядку денному майбутніх у Шанхаї переговорів", – зазначив він.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Коментувати