Політика

Кличко закликає українців мобілізуватися на вибори

Лідер партії «УДАР» і кандидат у мери української столиці, а також відомий боксер та багаторазовий чемпіон світу Віталій Кличко під час зустрічі з агітаторами, волонтерами та кандидатами в депутати Київради заявив, що сьогодні вкрай важливо довести до кожного українця думку, що його голос на виборах має велике значення.

Читайте також:  Кличко відхрестився від заяви Ляшка про об’єднання проти “Слуги народу”

«Дуже важливо мобілізувати людей. Довести до кожного, що його голос може бути вирішальним. Наше завдання – отримати як мінімум 50 % +1 голос на виборах президента України. Від цього залежить стабільність в країні. 50 % +1 голос на виборах мера столиці. Від цього залежить стабільність в Києві», – зазначив Віталій Кличко.

Читайте також:  ЦВК прийняла останній протокол з виборчого округу №210

На його думку, настав час для об’єднання всіх українців, щоб у державі почали відбуватися позитивні зміни. Кличко підкреслив, що він разом з Петром Порошенком продемонстрували всім приклад політичного об’єднання і закликали до об’єднання інших політиків.

«Нам вистачить і роботи, і посад. Особисті амбіції треба відкинути. Нам потрібно об’єднати людей, об’єднати ідеєю змін у країні. І донести цей сигнал до Сходу України», – зазначив лідер «УДАРу».

Читайте також:  Вакарчук висловив свою думку щодо формування коаліції з Зеленським

Читайте також:

Коментувати