Ситуація на Південному Сході України

У Міноборони розповіли подробиці бою біля Краматорська

Міноборони: на місці засідки терористів під Краматорському виявлені контейнери від гранатометів "Муха".

 На місці засідки терористів під Краматорськом виявлено заздалегідь обладнані позиції, контейнери від гранатометів “Муха”, гільзи від снайперських гвинтівок. Про це УНН повідомили у прес-службі Міноборони.

 За інформацією відомства, внаслідок зухвалого нападу терористів із застосуванням важкої зброї на колону однієї з військових частин ЗС України на околиці села Октябрське, під Краматорськом загинуло 6 десантників, 9 отримали поранення та контузії.

 “Бій тривав протягом години. Після зачистки території з’ясовано, що терористи атакували військовослужбовців з підствольних гранатометів, стрілецької зброї. На місці виявлено заздалегідь обладнані позиції, контейнери від гранатометів „Муха“, гільзи від снайперських гвинтівок. Переміщувались бойовики на кількох мікроавтобусах та легкових авто.

 Після огляду місця бою з’ясовано, що декілька терористів також отримали поранення. Про це свідчать велика кількість крові та рештки бронежилетів”, — йдеться у повдіомленні. Керівництво Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України висловлює щирі слова співчуття рідним і близьким загиблих військовослужбовців.

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати